fbpx

Yaprak Site Tasarımı Nedir? Yaprak Site Tasarımcısı

Ürünleri veya hizmetleri ön plana çıkartan, satışları arttıran ve tek sayfadan oluşan; mobil, web veya iki görünümü de barındıran sitelere yaprak site denilmektedir. Bu web siteleri yalnızca tek sayfadan oluşmakla kalmaz, satışların artmasına da yardımcı olmaktadır. Yaprak site tasarımı yapılan ürünün tüm faydalı ve cezbedici özellikleri ön plana çıkarılır. Üstün grafik tasarımlarla bezenen ve geliştirilen yaprak site tasarımları, müşterilerin siteye girdiği anda satın alma eylemlerini harekete geçirecek öğelerle donatılmıştır.

Yaprak Site Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Yaprak site tasarımı, ürünün veya hizmetin tüm kışkırtıcı özelliklerinin ön planda olması amaçlandığından hazırlanmıştır. Buradan hareketle ürüne veya hizmete ait tüm satın almaya teşvik edecek öğelerin kullanılması gerekmektedir. Elbette bu öğelerin kullanımı, kullanıcı deneyimine ve kullanıcıların satın alma, harekete geçme eylemleri gibi aktivitelerine uygun olarak hazırlanmalıdır. Bunun için de profesyonel bir tasarımcıyla çalışmak gerekmektedir.

Yaprak Site Tasarımcısı

Yaprak site tasarımcısı, yaprak siteci daha önce bu sektörde çalışmış, profesyonel tasarımlar hazırlamış kişidir. Yaprak site tasarımcısının daha önce çok çalışma incelemiş, kullanıcı deneyimlerini analiz etmiş ve kendini daima geliştirmiş olması, yaprak site tasarımı hazırlanan ürünün satışlarında başarıya ulaşmasının tek yoludur. Doğru tasarım, doğru tasarımcı mantığından hareketle yaprak site tasarımından elde edilecek verim göz önüne serilecektir.

Yaprak Site Tasarımı Fiyatları

Profesyonel, uzman bir tasarımcı tarafından hazırlanmış yaprak site fiyatları, tasarımcının deneyimi ve yetenekleriyle değişkenlik gösterebilen bir skalaya sahiptir. Bu noktada ortalama bir yaprak site fiyatının 400 ₺ ile 2000 ₺ arasında farklı fiyatlarına rastlamak mümkündür. Ek olarak bu yaprak site fiyatının değişmesinde admin panel entegresi, sipariş formu entegresi ya da diğer gereksinimlerin entegrasyonlarının yapılması gibi farklı faktörler de rol oynamaktadır.

10
10/10
Yaprak Site Yaptır

Bir cevap yazın