fbpx

Yaprak Site Tasarımı – IP TV – Tek Ürün Satış Sitesi Yaptır

Popüler imkanlardan birisi olan IP TV sektörü için yaprak site tasarımı nasıl yapılır, IP TV yaprak site yaptırmak isteyenler için bilinmesi gerekenler ve yaprak site fiyatları hakkında tüm detaylara yapraksiteci.com adresinden ulaşabilirsiniz…

Yaprak Site Tasarımı (IP TV) Yaptır – Fiyatlandırma ve Diğer Detaylar

Yaprak site tasarımı yaptırmak isteyen kişilerden öncelikli olarak yaptıracakları sitenin konusunu öğreniyor daha sonrasında da mevcutta fotoğrafları, dökümanları ya da sloganlarının olup olmadığı yönünde sorular yöneltiyoruz.

Bu yazımızda IP TV yaprak site tasarımı yaptırmak isteyen birini ele alarak merak edilenlere yanıt vermeye çalışacağız.

IP TV tek ürün satış sitesi yaptırmak isteyen bir kişinin bize ulaşmasının ardından kullanılmasını istediği sloganları, varsa daha önceki yaprak site tasarım çalışmasını ya da kullanılmasını istediği fotoğrafları talep ediyoruz. Bu dökümanların bize ulaşmasının ardından yaprak site tasarımı çalışmasına başlıyoruz. Tasarımın başlatılmasının ardından bitime az kala, revizeler öncesi müşterimize ulaşıyor ve herhangi bir hata var mı ya da değiştirilmesini istediği bir alanın olup olmadığını soruyoruz. Bu yöndeki isteklerini de değerlendirip gerçekleştirdikten sonra, yaprak site tasarımını PSD olarak teslim ediyoruz.

ip tv yaprak site tasarımı yaptırmak ne kadar ? Maliyetler hakkında bilgilendirme

Yaprak site tasarımı yaptırmak ürüne, kullanılacak materyale ve gerçekleştirilecek çalışmanın yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilen maliyetlere sahiptir. Bu noktada yaprak site yaptırmak isteyenler için ortalama bir yaprak site fiyatı üzerinden konuşmak daha doğru olacaktır. Örneğin IP TV yaprak site tasarımı yaptırmak isteyen müşterilerimizin genellikle 1250 TL ile 2500 TL arasında bir bütçeyi gözden çıkarmaları gerekmektedir. Her anlamıyla müşteri ve satış odaklı bir yaprak sitenin fiyatı için bu miktar yeterli ve doğru aralığı işaret edecektir.

10
10/10
Yaprak Site Yaptır

Bir cevap yazın