fbpx

Yaprak Site Tasarımı ve Fiyatları 2020

Yaprak site tasarımı ve fiyatları 2020 yılına ait bilgilendirmelere yazımızda yanıt vermeye çalışacağız. Yaprak site, tek ürün sitesi yaptırmak isteyen herkesin merak ettiği konuların başında gelen fiyatlandırma kriterlerine de yine bu yazımızda yanıtlar bulabileceksiniz. Şimdi hiç uzatmadan, gerekli bilgilendirmelere dönelim.

Yaprak site tasarımı

Ürün satışlarında kullanabileceğiniz, tek bir ürün için özel hazırlanmış ve ürününüzün en vurucu yanlarını belirgin şekilde vurgulayarak sunan tasarımlara, yaprak site tasarımı adı verilmektedir. Bu tasarımlar tüm ürün veya hizmetler için hazırlanabilmektedir. Yapılacak olan tasarımlarda bilinmesi gerekenler ürünün vurucu yanları ve müşterinin ilgisini çekecek garanti koşulları ya da sağladığı diğer faydalar gibi noktalardır.

Yaprak site tasarımını kimler yapabilir?

Yaprak site tasarımını mesleğinde yeterliliğini kanıtlamış, bir ürünün tüm detaylarını vurgulayabilecek ürün tasarımcıları hazırlamaktadır. Bu işin kalitesi ve satışların sağlanması noktasında, mesleki yeterlilik önem taşımaktadır. Uzman ürün tasarımcımıza yaprak site siparişi vermek isterseniz, WhatsApp butonunu kullanarak indirimli fiyattan sipariş verebilirsiniz. Yaprak site siparişi veren müşterilerimizin siparişleri 3 gün içerisinde hazırlanıp teslim edilmektedir. Haftanın tüm günleri 7/24 yaprak site siparişleri almaktayız. Haftasonları da dahil olmak üzere siparişlerinizin teslim edilebilmesi için çalışmaktayız. Göstermiş olduğumuz titiz tutum sayesinde bugüne kadar hiç bir müşterimizin siparişini geciktirmedik, daima belirtilen süre içerisinde siparişlerimizi teslim ettik. Bu noktada da aynı işi yapan rakiplerimizden ayrıldığımızı vurgulamak isteriz.

Yaprak site siparişi vermek istiyorum, ürün fotoğrafı ya da metin gönderecek miyim?

Sitemizden vereceğiniz tüm siparişler öncesinde daima müşteri temsilcimiz ile görüşmenizde fayda bulunmaktadır. Sipariş verirken, ürününüzün adını, varsa fotoğraflarını iletmeniz yeterli olacaktır. Yurtdışında ya da yurtiçinde satışı yapılmakta olan ve görseli bulunabilecek bir ürün ise marka, model veya seri no gibi bilgileri iletmeniz yine yeterli olmaktadır. Ürününüzün kutu tasarımı ya da fotoğrafı bulunmuyorsa sizin için dijital ortamda bunu da cüzi bir ücretle hazırlayabilmekteyiz. Tasarımlarımız yine kullanıcı odaklı ve ürünün güçlü yanlarını vurgulayacak şekilde hazırlanmaktadır. Görsellerle alakalı süreç dışında da bir bilgi vermeniz gerekmemektedir. Yaprak site tasarımı için tüm metinsel ve görsel senaryoyu biz oluşturuyoruz. Bu senaryoyu kullanılacak metinlerle beraber önce sizin onayınıza sunuyor, varsa revizelerini yapıyoruz. Metinsel senaryo oluştuğunda da tasarım sürecini başlatıyor ve siparişinizi 3 gün içerisinde teslim ediyoruz. Yaprak site siparişlerinde sistem tam olarak bu şekilde ilerliyor.

Bir cevap yazın